09909535355 - تماس فقط از طریق تلگرام

موسسه آموزشی فرهنگی علم روز
06 دی,1396

آموزش زبان هاي برنامه نويسي

با سلام و خوش آمد گويي به شما سروران

كامپيوتر ها هم مثل ما انسانها نياز به آموزش و يادگيري دارند تا بتوانند وظايفي كه به عهده دارند را به خوبي انجام دهند  به همين منظور زبان هاي گوناگون برنامه نويسي ايجاد شده اند كه اين زبان ها بسته به نوع يادگيري در سه طبقه سطح پايين ، مياني و بالا تقسيم مي شوند علت اين طبقه بندي ميزان شباهت آنها به قوائد زباني انسان و به عبارتي درك راحت تر و خوانايي بهتر آنها است ( هر چه از سطح پايين به بالا مي رويم اين درك و خوانايي بيشتر مي شود).

موسسه آموزشي فرهنگي علم روز بعد از تحقيق و پژوهش در مورد كار بردي ترين و راحت ترين روش آموزش اين زبان ها شروع به برگزاري دوره هاي آموزش زبانهاي برنامه نويسي  با استفاده از اساتيد مجرب و همچنين انجام پروژه هاي خارج از چارچوب آموزشي( در صورت تمامل شما سروران) سعي در بالا بردن تجربه شما و همچنين انعطاف پذيري و درك بهتر اين زبان ها كرده است . اين موسسه با مجوز از سازمان فني حرفه اي كشور بعد از پايان دوره هاي آموزشي و قبولي مدرك مورد تاييد اين سازمان را به شما سروران تقديم مي كند.

جهت ثبت نام ، اطلاع از زمان برگزاري كلاس ها يا تقويم آموزشي موسسه با ما تماس بگيريد يا در قسمت منو بخش آموزش آموزش كامپيوتر –-برنامه نويسي برويد.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
مدیر سایت

از اینکه از سایت ما دیدن میکنید سپاسگزارم . (مهندس امین نوری)

درباره ما

موسسه آموزشی فرهنگی علم روز با کادر فوق مجرب و زبده با بهترین و نوین ترین سیستم‌ آموزشی آماده برگزاری هر گونه کلاس میباشد

  09909535355

  پاسخگویی از طریق تلگرام

 

Top of Page